این برنامه از برنامه های استانی انتاریو در در طی روزها و هفته های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و بیشتر به این دلیل می باشد که بسیاری از متقاضیان مهاجرت هم اکنون در حال اخذ نامه Provincial Notification of Interest می باشند.

امتیاز کسب شده از سیستم اکسپرس انتری

تمامی متقاضیان می بایست حداقل نمره ۴۰۰ را از سیستم امتیازدهی جامع CRS کسب نمایند. البته لازم به ذکر است که این نمره که می بایست برابر با ۴۰۰ و یا بالاتر از آن باشد, حتما باید در طول پروسه کاندید سازی برنامه استانی و همچنین در زمان تشکیل پرونده برای اقامت دائم فدرال برابر یا بالاتر از ۴۰۰ باقی بماند.

سابقه شغلی:
متقاضیان برنامه نیروهای متخصص فدرال می بایست حداقل یکسال سابقه کاری تمام وقت و غیر منقطع را ارائه دهند (۱۵۶۰ ساعت یا بیشتر) و یا برابر آن در شغل پاره وقت. آن هم در یکی از مشاغل سطح ۰, A و B لیست دسته بندی ملی مشاغل NOC, در طول ۵ سال گذشته آن هم از تاریخی که شخص از سوی ایالت انتاریو نامه PT Notification of Interest دریافت می نماید. این سابقه شغلی می بایست تنها در یک شغل صورت گرفته باشد.

تحصیلات:

هر متقاضی می بایست دارای یکی از مدارک تحصیلی, کارشناسی, کارشناسی ارشد و یا دکترا باشد. این مدارک می بایست طی گزارشی از طرف سازمان های تعیین شده, مورد ارزیابی قرار گیرد و نتیجه ارزیابی نشان دهد که مدرکی که شخص متقاضی در خارج از کانادا اخذ نموده برابر با معادل آن در کاناداست.

آشنایی با زبان:
هر فردی که متقاضی استفاده از این برنامه های مهاجرتی می باشد, می بایست نمره معادل با نمره ۷ ترازنامه زبانی کانادا CLB را کسب نماید. البته در تمامی محورهایی که مورد آزمایش قرار می گیرند (گفتار, شنیدار, نوشتار, خواندن). چه در زبان فرانسه و چه در انگلیسی. برای ارزیابی چنین فاکتورهایی متقاضی می بایست با شرکت در یکی از آزمون های استاندارد سنجش زبان که مورد تایید کانادا می باشد, نتایجی کسب نماید که به صورت مدرک قابل ارائه باشند
جهت دسترسي به اطلاعات بيشتر درباره آيلتس اينجا کليک کنيد

سرمایه اولیه برای استقرار:

هر متقاضی می بایست حداقل سرمایه لازم برای استقرار اولیه خود را در این ایالت دارا باشد. این سرمایه می بایست آماده انتقال بوده و برای تثبیت این دارایی شخص می بایست گزارش بانکی ارائه دهد.
براي اطلاعات بيشتر اينجا کليک کنيد
کليه حقوق مادي و معنوي اين وبسايت متعلق به موسسه آي سي آي ميباشد.
گروه گرافيکي تي دات
ici_co@yahoo.com